Kurulduğumuz günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden ZKS GRUP bünyesinde yer alan elbisedelisi.com.tr, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. www.elbisedelisi.com.tr olarak butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerimize maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunmayı amaçlıyoruz.

 

www.elbisedelisi.com.tr 'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

 

Güvenli Alışveriş www.elbisedelisi.com.tr veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.kiyafetsepeti.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

 

www.elbisedelisi.com.tr'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.