Teslimat İade ve Değişim

TESLİMAT

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size Aras ve PTT Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Siparişiniz 24 saat içerisinde kargo’ya teslim edilir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-4 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır. 

Köylere ve mobil bölgelere diğer kargo firmalarını seçsenizde  teslimat PTT kargo ile yapılmaktadır

 

DEĞİŞİM & İADE

 

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir. Değişim ve İade işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur. Değişim ve İade talebini elinize ulaştığından itibaren 3 iş günü içinde yapabilir. Sipariş tarihinizden itibaren 14 gün içinde iade ve değişim yapabilirsiniz.

Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Ptt kargo ve Aras kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturabilirsiniz. Değişim kargonuzu rahat bulabilmemiz için alış- veriş yaptığınız isim soy isim ve telefon numaranızı kargo gönderimi esnasında yazmanız rica olunur.  İade veya değişiminiz gerçekleşene kadar kargonun size vereceği makbuzu saklayın lütfen

Değişim ve İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade ve değişimleriniz ücretsizdir.

-Online ödemelerinizde iade sürecimiz ürün firmamıza ulaşmış olduğu tarih itibari ile  1-7 iş günüdür,

Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz  Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli kargo firması tarafından alındığı için iade edilmemektedir.

    Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın. Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

    Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.